o hlodavci a vysavači

6. ledna 2007 v 9:09
Tuším, že to bylo někdy v listopadu, kdy se u nás v baráku objevila myš. Můj geniální snoubenec se, spolu se svým geniálním bratrem, rozhodli, že myš zlikvidují netradičním způsobem- a to sice že ji vysají vysavačem. Vysavač jsme měli v baráku jen jeden, dostali jsme ho od tchána v rámci humanitární pomoci a podle toho také vypadal...nicméně darovanému koni na zuby nekoukej, že... a tak, po dlouhém a nelítostném boji, který stál bojovníky mnoho soustředěného snažení:
"Nechcete to přerušit a jít se naobědvat?"
"Neruš!!!Chytáme myš!"
hoši myš chytili. Pak dali vysavač na zahradu a nechali ho tam pár dní, aby myš dostala šanci se z toho nějak dostat... a ono zrovna pršelo...
a tak jsme byli bez vysavače.
K vánocům jsme dostali nějaké penízky na nový vysavač, tak jsem se těšila jak dnes začnou v Datartu slevy a my půjdem s Medvědem obhlížet a vybírat...protože to je jediný obchod, kde mě baví nakupovat... jenže jsme tam dorazili pět minut před zavírací dobou, takže moc času na obhlížení a vybírání nebylo. Medvěd měl ovšem vybráno během tří minut- "hele, tady dostaneš zadarmo k vysavači jako dárek takový kartáček, který naklepává koberce a normálně stojí 1200Kč"... a bylo rozhodnuto. Já jsem se sice snažila namítnout, že mnohem důležitější, než nějaká udělátka a přidělátka, je to, aby pořádně vysával...jenže Medvěd už se zamiloval.
Tak jsme si vysavač donesli domů a Medvěd zkušebně vysál v obýváku. Nadšeně přejížděl po koberci a vyvolával hesla typu: "Kartáček na Hrad!"...tak jsem zkusila připomenout, že by bylo potřeba vysát i v ložnici a v koupelně.
"To až jindy, přeci jen je v záběhu..."
"Jo, jako aby se neunavil?"
"No, nebo aby se Medvěd neunavil..."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 cinan cinan | 8. ledna 2007 v 14:20 | Reagovat

:) Myslím že to dělali už ve čtyřlístku, když myš snědla Myšpulínovi prášky na neviditelnost

2 Sandra Sandra | 8. ledna 2007 v 18:25 | Reagovat

No, já tušila, že se určitě někde inspirovali...:-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama