o životě

19. února 2007 v 22:10
Medvěd má nějakého nového kamaráda, který mu povyprávěl, že on svou ženu živí...ale také doma absolutně na nic nesáhne a od své ženy očekává, že všechno bude doma tip ťop. Že například od stolu nikdy nevstane a nechává se obsluhovat jak turecký sultán. A že kdyby ty ženský neměly ty kundičky, tak že by je chlapi vůbec k ničemu nepotřebovali.
Medvěd, když mi to vyprávěl, tak říkal, že je rád, že má ženu jako partnera, se kterou si může popovídat a ne, že by ji měl doma jen jako kundičku...zároveň na něm ale bylo vidět, že kromě této části, mu ta představa není vůbec proti mysli.
Tak jsem mu přopomněla, že mě neživí. Sponozorují mě moji rodiče, abych studovala, což je moje jedno zaměstnání a sponzoruje mě stát (tedy, zatím ještě ne, ale doufám, že bude) abych se starala o Vojtíška, což je moje druhé zaměstnání. Krom toho můj chlap chce mít doma ženu- partnera, se kterou si bude moct popovídat, takže pokud si se mnou nechce povídat o Vojtíškových hovínkách a o tom, jak to koště dobře mete, tak bych si měla stačit přečíst alespoň hlavní události dne.
Docela mě šokuje, jak někdo může očekávat, že se mu žena postará o děti, zároveň bude pracovat na sobě, aby byla stále krásná a vzdělaná...a ve volných chvílích bude leštit kliky a šukat po světničkách.
Až mi bude jednou posílat Medvěd měsíčně na účet 20-30 tisíc, jako ten jeho bezva kámoš své ženě, tak si z toho zaplatim uklízečku, protože, ať se na mne nikdo nezlobí, život je krátkej a já s ním mám své vlastní plány. Na co jednou budeme vzpomínat, až budeme staří- jak jsme chodili na výlety, zpívali si, chodili do kina...nebo na to, jak jsem tu umývala okna a podlahu?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 jana jana | Web | 20. února 2007 v 10:03 | Reagovat

No, ať se na mě nikdo nezlobí, ale myslím si, že ta ženská je dost hloupá... Ale je jasné, že v životě je to složitější a je lehký to takhle odsoudit. Možná by ani nebylo tak strašný to, že doma maželovi podstrojuje, spíš mě šokuje, že on to neocení... Jenže bohužel je to právě tak, že čím víc se ona o něj stará, tak tím víc je mu lhostejná.

2 Sandra Sandra | 20. února 2007 v 10:38 | Reagovat

No tak ona je taky otázka jak to ve skutečnosti je- jestli ten týpek třeba nemachruje. Ale zase je fakt, že tyhle chlapy, co mají dost peněz, si je schopnej vzít určitej typ ženských i za těchto podmínek...

3 Ivana Ivana | E-mail | 20. února 2007 v 16:22 | Reagovat

Ten chlapec má asi nějaký mindrák.Je to blb, že to takhle na veřejnosti prezentuje. Kdoví, jak je to ve skutečnosti.

Až  tý jeho ženě jednou dojde, že se k ní chová jako čuně, tak mu zdrhne, problém je , ale v tom, jestli má kam. Možná ne, a proto vede ten nebožák tak silný řeči. Kašlete na něj.

4 cinan cinan | 26. února 2007 v 12:05 | Reagovat

A je tu opět jeden oportunista z Nuslí! Proč je ten typ nebožák, čuně nebo machírka? (řekněme, že není kecal, tj. nelže si do kapsy o svojí ženě) Ta slečna s nim asi pro něco je ne? Třeba pro ty $$$? Znám pár holek, který maj životní sen a to jest vzít si pana Peněženku a zůstat doma. Nepracovat, jen se nechat živit, no a taky něco "na oplátku" tj. uklízet a být milá paní Atraktivní. V pohodě, každej podle svýho ne? No to jen pro zamyšlení..

5 cinan cinan | 26. února 2007 v 12:06 | Reagovat

Aj aj.. čti pořádně číňane zbrklý.. Sandra v čísle 2 říká totéž.. Pardóne mi.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama