Duben 2007

proč příspěvků ubývá...

27. dubna 2007 v 10:26
  • protože je venku krásně
  • protože mě za necelý měsíc čeká závěrečná zkouška z jazyka, na kterou se všichni moji spolužáci už půl roku připravují a já stále ještě nezačla
  • protože musim napsat práci a pořád mám 4 stránky z 30
  • protože si chci koupit takový ten vozíček, co se připevní za kolo a vozí se v něm děti a budeme s Medvíďátkem drandit na kole po lese
  • protože se musim věnovat píglování domácnosti, když "jsem ta ženská"
  • protože tento blog je zimní
  • a hlavně, v neposlední řadě, protože jsem si koupila nový počítač a nejde se mi z něj nalogovat na blog.cz, vždy mě to hodí zpátky a napíše mi to, že byl překročen časový limit, blablabla... z každého jiného počítače to jde, takže pes bude nespíš zakopán někde v mém přístroji.


Tak se zatím mějte krásně a užívejte sluníčka!
Sandra

Tak si poslechni, jak mě tvoje sestra připravila o Mercedes!

12. dubna 2007 v 23:16
stěžoval si Medvěd mýmu bráchovi.
Našli jsme v Nescafé soutěžní kupón, kde stálo, že pošleme- li SMS na jakési číslo, oni nám pošlou obratem soutěžní otázku a když budeme ti nejrychlejší, kdo odpoví, tak vyhrajeme Mercedes. Tak jsem si sedl k počítači, abych byl připraven tu správnou odpověď bleskově vygůglovat, jakmile ta otázka přijde. Pak přišlo: "kolik písmen je ve slově Nescafé? "Počítám a křičim -"sedm, sedm, piš, dělej"...a co dělá tvoje sestra? Směje se. "Piš, povídám, jinak nevyhrajeme!" Tak to konečně vyťukala- sedm- stejně už bylo pozdě a Mercedes byl v čudu. Pak si ještě jednou přečetla tu soutěžní otázku a říká- "jé, ono se mělo odpovědět ve tvaru odpověďsedm" ... tak vidíš v čem já tady musim žít!!! ...ale Mercedes je stejně blbý auto...

...jenže to ještě Medvěd netuší, že jsem ho připravila i o autoatlas, protože dnes mi přišlo poděkování od Nescafé, že jsem se účastnila jejich soutěže a že prý si mám vyzvednout autoatlas na jisté benzínce... hehe, jenže to by ten soutěžní kupón nesměl ležet v koši plným pokakaných plínek... a za to ten autoatlas vážně nestojí:-)

o hubnutí

12. dubna 2007 v 17:30
Včera jsem si ke kojení pustila pořad Jste to, co jíte a tam zrovna řešila nějaká slečna, že pokud si chce zobnout mandlí, tak si je musí nejprve zvážit, protože nejsou všechny mandle stejně velké a tak neví jestli si jich může vzít pět, nebo sedm. To mi připomnělo, jak v Austrálii v klubu anonymních tlusťochů nějaká nešťastnice řešila, že by si asi neměla dávat půl lžičky cukru do kafe, ale že bohužel kafe hořké nesnáší a jestli je jí tedy dovoleno si takhle zahřešit....
No nevim. Jak by se na to asi tvářili v cukrárně U Rudolfa, kdybych jim řekla, jestli by mi ty dortíky nemohli zvážit, abych věděla jestli jsem překročila povolený limit kalorií na dva, pět či sedm dnů?

ponožky

8. dubna 2007 v 22:54
"Podívej se!" říkám Medvědovi "Všechny tyhlety ponožky jsou singl. Co s nimi budeme dělat?"
"Pošleme je do Afriky," říká Medvěd..." v Sierra Leone je prý spousta lidí, co mají jen jednu nohu."

dnes vaří Medvěd

7. dubna 2007 v 22:08
"Co bys, lásko, chtěla dneska k večeři?" ptal se Medvěd.
"No...ono toho v ledničce moc není..."
"Ale já se tě ptám na co bys měla chuť!"
"No to záleží co je za možnosti, z čeho můžu vybírat..."
"Ptám se tě na co máš chuť!"
"Na chlupatý knedlíky se zelím..."
"Ehem...tak víš co, já ti namažu mazanec s džemem, jo?"

hubneme

4. dubna 2007 v 19:38
K tomu, aby se člověk odhodlal začít hubnout potřebuje většinou nějaký silný impulz. Tím Medvědovým impulzem bylo, když jsem se v pátek v jedné krčmě proslulé hubatým personálem ptala, kde mám dítě, a oni mi řekli, že odešlo s tím tlouštíkem v brýlích. A tak jsme začali hubnout. Ve dvou je to větší sranda.
Horší je to se sportem. Dohodli jsme se, že budeme chodit na spinning- v úterý bývá lekce pro začátečníky, takže se už třetí týden v neděli odehrává následující dialog:
tak co, jdem tento týden na spinning?
...no já bych šla...
...já taky...
A kolikrát myslíte, že už jsme byli?
Ano....bohužel!

Opravdu to s tou svatbou myslíš vážně?

3. dubna 2007 v 11:37
ptal se včera Medvěda jeho otec a docela mi tím vyrazil dech. Zřejmě mu tím chtěl naznačit, že dělá krávovinu a že by si mě brát neměl.
Tak jsem si vzpomněla na svého dědu, který zhruba před rokem říkal mému otci:" Jestli je těhotná, měli by se vzít hned a ne to odkládat. On si to pak rozmyslí a ty budeš mít holku s děckem na krku..."
Tenkrát mi přišlo, že je děda úplně mimo mísu, protože Medvěda nezná- kdyby ho znal, tak by neříkal takovou krávovinu. Zřejmě si to myslel i můj táta, protože mě do té svatby nijak moc netlačil.
Ale včera na mně úplně dolehla ta hrůza, že jestli to budou Medvědovi rodiče vymlouvat, tak on z toho třeba vycouvá a já zůstanu s prckem sama....to by bylo děsný! Fuj, ani nemyslet!!!