Červen 2007

dva dny do svatby

28. června 2007 v 22:14
Dva dny před svatbou vedeme s Medvědem následující dialog
já: "hele, víš co je divný? Že si v podstatě skoro nikdo nic nerezervoval v tom našem svatebním listu..."
Medvěd: "No víš, já jsem ještě nikomu neposlal odkaz...ale já ho pošlu!"
já: "...šmarjá, teď už nikomu nic neposílej, pokud nám chce někdo něco dát, tak už to má dávno koupený..."
Medvěd: "No, tak holt dostanem sádrový trpaslíky a sádrový jeleny...a sádrový pinďoury....nebo dostaneme sádrovýho jelena, co bude mít na sádrovým pinďouru naraženýho sádrovýho trpasíka..."
...ale hlavně, že nás neopouští humor:-)...

sebelitující

25. června 2007 v 13:39
...tak jsem čekala, že když jsem měla ty narozky, že se telefon netrhne... a on se skutečně netrhnul. Nebýt široké medvědí rodinky, štěknul po mně tak maximálně náš pes.
Každý rok vždycky někdo zapomene a neřeším to. Myslím, že kdyby se měl vyhotovit seznam lidí, kterým na mně záleží a seznam lidí, kteří mi přejí k narozkám, tak na každém tom seznamu budou figurovat úplně jiní lidé...ale letos si nevzpomněl skutečně NIKDO. Dnes jsem tedy opatrně začala zjišťovat vo co go a zjistila jsem následující: otec si myslel, že včera je dneska a tak mi popřál dnes ráno, bratr nevím, co si myslel, ale popřál mi v půl druhé ráno po, máma někde celý víkend medituje a nejspíš nemá signál, babičky se koncentrují na mou svatbu, takže narozky vypustily...doufejme tedy, že to neznamená, že jsem definitivně upadla v zapomnění:-)
Prdík oslavil moje narozky tím, že vypadl prababičce z kočáru a má odřenou hlavu ...a tak jsem se zase srovnala- stačilo si uvědomit, že to, že mi nikdo nenapíše k narozkám je vlastně celkem fuk, ale kdyby se Vojtovi něco mělo stát, tak by všechny moje další narozeniny stály úplně za houby.

Zítra mám narozeniny

22. června 2007 v 22:06
a od zítřka za týden už budu paní Medvědová. Začínám z toho mít divoké sny- např. dnes v noci se mi zdálo, že mě ve svatební den Medvěd odvezl na zámek, kde se budeme brát, abychom tam ještě něco zařídili a já mu říkala, že v osm musím být u kadeřnice, ale on se tam s někým zakecal a já k té kadeřnici dorazila v deset- a ta už tam nebyla. A víte co mi na to Medvěd řekl? Že to nevadí, že se učešu sama:-)
Zvířák konečně usnul, Medvěd je na noc v Brně a zítra mi přijde na návštěvu tchýně a pratchýně, takže jdu gruntovat... není nad to pořádat oslavy u sebe doma, že!:-)

Tak, a mám prázdniny

20. června 2007 v 9:14
včera jsem doděla poslední zkoušku a na studijním zjistila, že vzhledem k tomu, že státnice budu dělat až v lednu, tak práci mám odevzdat do konce listopadu, ne do konce června...takže mám volno. Juchuch!
Tak teď o mně možná uslyšíte častěji:-)

střípky

8. června 2007 v 20:12
Medvěd: " tady čtu, že švédští vědci vymysleli papír, který umí mluvit...to by mne tedy zajímalo, co bude říkat třeba toaleťák..."

švára: " mohli by udělat novou taneční soutěž, jmenovala by se Kryplando a více či méně postižení účinkující by si tam k sobě přibrali do dvojice někoho zdravého a tomu by se pak snažili vytancovat třeba ledničku...nebo dovolenou v Chorvatsku..."

táta: " Neříkej Vojtíšku tak ošklivě- prde! Říkej mu třeba Flíčku, tak říká svému synovi jedna kolegyně z práce." "Tati, Flíček je jméno pro kocoura!" "No já se ti jen snažim říct, že bys mu měla říkat nějak hezčeji...to my jsme ti říkali Příšerko!"