Duben 2009

a ještě jednou vyčteno

29. dubna 2009 v 13:35
Není nad to, když den začne tím, že sotva člověk rozloupne oči, už se na něj v poště směje prudivý email. Protože mám ale štěstí, náladu mi spravila moc milá návštěva.
A navíc jsem našla u článku o chození naboso skvělej komentář, takže jsem se i zasmála:

také jsem vášnivá bosařka. jednou jsem byla na procházce a v trávě jsem šlápla na něco studeného a měkkého... hned jsem věděla že je to buď slimák nebo hovno. vyděsilo mě že bych nohou rozmázla a zabila slimáka a tak jsem se rychle pomodlila - panebože panebože - ať to není slimák, ať je to hovno prosím.
a měla jsem štěstí. bylo to hovno.
...člověk nesmí být tak cimprlich.

:-) a tak vám přeji příjemný den:-)

Sofiina volba

28. dubna 2009 v 8:21
Dneska jsem v jedné diskuzi o tom, jestli mívají rodiče svoje děti rádi stejně, narazila na jeden příspěvek, který byl uzavřen větou: "Já zkrátka cítím,že kdyby máma stála před Sofiinou volbou,šla bych do plynu já."
...docela drsný, když se to napíše takto bez obalu...

začarovaný kruh

27. dubna 2009 v 10:00
Medvědův bratr řekl Medvědovi něco osobního a řekl mu, ať to nikomu neříká. Medvěd to řekl mně a řekl mi, ať to nikomu neříkám. Já to vykecala samici starého Medvěda a řekla jí, ať to nikomu neříká...ona to vykecala starému Medvědovi, ten se naštval a všechny nás zprudil.
Medvědův brácha je naštvanej na Medvěda, Medvěd je naštvanej na mně a já na samici starýho Medvěda...ach ty složité rodinné vztahy.
závěr který z toho plyne obecně: u kohokoliv z nás se ta informace mohla zastavit, ale nezastavila, takže jsme slepičí prdele všichni
závěr, který z toho plyne pro mne: mám problém s informacemi typu: něco ti řeknu, ale nikomu to neříkej, takže se nebudu na nikoho zlobit, když mi nebude říkat tajné informce s předstihem a dozvím se je, až když už se budou moci říkat nahlas

rozprávka

24. dubna 2009 v 15:40
Můj tchán má neobyčejnou schopnost sám sobě při rozmluvě odporovat, včera se mu ovšem povedla kouzelná perla, protože sám sebe popřel v jedné jediné větě:
Medvěd: to nové auto si určitě pojistím, co kdyby mi ho někdo ukradl?
tchán: to auto si nepojišťuj, za to zaplatíš 130 tisíc navíc... a když ti ho někdo ukradne, tak ho přeci budeš mít pojištěný, ne?

...s takovými lidmi je radost konverzovat:-)

z čeho asi jsou dělaní kluci?

14. dubna 2009 v 12:40
V neděli jsme byli v Zoo a když jsme stáli u tygrů, vyslechli jsme kouzelný rozhovor:
dědeček: To je ale tygr, co? Ten by tě slupnul jako malinu
vnouček? A proč by mě slupnul?
dědeček: Protože jí maso, a je mu jedno jaký...
vnouček: Ale já nejsem maso...já jsem kluk!

...tak mě tak napadá z čeho jsou ti kluci asi tak dělaní...:-)

ach, ta paměť

10. dubna 2009 v 22:34
Vája se narodila na Medvědovy narozeniny, líp už to zařídit nešlo...a Medvěd si to stejně nepamatuje. Dneska se ho doktorka ptala na datum narození dcery a on jí řekl Vojtovo datum narození. A nějak mu to časově nesedělo, ale nepřipadlo mu to zas až tak divné. A pak mi to doma vypravoval a pořád mu to nepřišlo divné... až když jsem ho upozornila, že Vája není v lednu, ale v únoru, tak ho to trklo...tak nevím jestli existuje nějaké datum, které by si pamatoval- Štědrý den?, Silvestr?, Nový rok?...nevím.

kolik tátů máš?

10. dubna 2009 v 9:31
Medvěd tak dlouho snil o polygynii, až jsme se dopracovali k polyandrii. Zařídil nám to Mojta.


Včera se Medvěd vrátil nečekaně brzy ze služební cesty a protože bylo krásně, jedli jsme venku na terase. Mojta byl nadšenej, že se děje něco neobvyklého a pořád něco mlel- a najednou začal vypočítávat: duej táta (druhej táta), máma a Mojta...a kde je dalchí (další) táta?

... takže Mojta má evidentně několik tátů. Medvěda to moc netěší a pořád se vyptává, kdo je ten první táta. Taky by mě to zajímalo...doufám, že to je nějaký pohledný kutil:-)

aj, aj

9. dubna 2009 v 11:06
Zakoupili jsme hrací nočník, abychom Vojtěcha motivovali k lepším výkonům. Dopadlo to tak, že Vojta na něm zpruzeně sedí, buší do něj a vykřikuje- aj! aj! (hraj! hraj!)
...by mě zajímalo jak dlouho to potrvá, než pochopí, že takhle to nefunguje...

hláška dne

8. dubna 2009 v 22:38
Medvěd: tady se vůbec nedá telefonovat, Vojta je úplnej psychopatickej šílenec.
já: Vojtíšku, prej jsi psychopatickej šílenec, je to pravda?
Vojta: ho ho hóóó, je to pauda.

... tak alespoň víme na čem jsme:-)