začarovaný kruh

27. dubna 2009 v 10:00
Medvědův bratr řekl Medvědovi něco osobního a řekl mu, ať to nikomu neříká. Medvěd to řekl mně a řekl mi, ať to nikomu neříkám. Já to vykecala samici starého Medvěda a řekla jí, ať to nikomu neříká...ona to vykecala starému Medvědovi, ten se naštval a všechny nás zprudil.
Medvědův brácha je naštvanej na Medvěda, Medvěd je naštvanej na mně a já na samici starýho Medvěda...ach ty složité rodinné vztahy.
závěr který z toho plyne obecně: u kohokoliv z nás se ta informace mohla zastavit, ale nezastavila, takže jsme slepičí prdele všichni
závěr, který z toho plyne pro mne: mám problém s informacemi typu: něco ti řeknu, ale nikomu to neříkej, takže se nebudu na nikoho zlobit, když mi nebude říkat tajné informce s předstihem a dozvím se je, až když už se budou moci říkat nahlas
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 jana jana | 27. dubna 2009 v 14:05 | Reagovat

Já z toho vidím jasný ponaučení: hlavně nic už neříkejte starýmu Medvědovi! :)

2 zuzka zuzka | 6. září 2009 v 16:18 | Reagovat

tak.... tydle kolotoče jsou.. no to už se mi stalo, nebo jsem o tom slyšela vícekrát :)
Jenom mě štve, že nevim, tu tajnost  medvědím bráchovi!! Mě to nikdo neřek :(

3 zuzka zuzka | 6. září 2009 v 16:23 | Reagovat

a já tak ráda říkám tajnosti jenom jednomu, co to nesmí nikomu říct!! :)
Jednou jsme tento fenomén sledovali na dívčím osmdesátihlavém táboře... Já a moje poťouchlá kamarádka jsme sdělili vymyšlenou senzaci, děsně tajnou, jedné jediné osobě... do večera se nám vrátila aspoň 50x :) ale vždy až po ujištění, že to nikomu neřekneme... chudák Petra... jestlipak si to o ní ještě pořád někdo myslí?? :) ...no nic, stejně byla dycky pitomá ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama